Návštěvy a výlety

Úvod / Fotogalerie / Návštěvy a výlety / Návštěva výstavy železničních modelů v Sádku okr. Příbram
zpět na seznam

Návštěva výstavy železničních modelů v Sádku okr. Příbram

Dne 10.5. jsem s kolegou z klubu navštívil krásnou výstavu v Sádku
Výstavu pořádá každoročně obec Sádek a bylo zde letos vystavováno přes 20 kolejišť
po našem příchodu v sále zhasli a bylo vidět všechna kolejiště v noční provozu
další kolejiště
další kolejiště
Bylo zde mnoho malých klubových a soukromých kolejišť
další hezké kolejiště
Většina kolejišť byla podrobně zpracována
další hezké kolejiště
Kolejiště Jana a Šárky Drobilových, kteří na výstavě zajistili i prodej modelové železnice
kolejiště znázorňuje Železniční muzeum v Lužné
toto kolejiště je věrně znázorněno
i reklama byla pěkně připravena
Na výstavě jsme byli více jak 3 hodiny a pořád bylo co objevovat
byla zde kolejiště všech velikostí
praktické znázornění velikostí modelů v měřítkách
Malé a krásně vypracované kolejiště v TT, kde jednotlivé stavby mají vypracovány interiéry do všech detailů
interiéry budov na kolejiště
zde kotelna
další interiér
Závěrečné foto všech vystavujících. Výstava se nám moc líbila a určitě se tam příští rok vrátíme